Nákup na splátky


Nakupujte na splátky se společností Home Credit a.s.

Vybrali jste si zboží z naší nabídky, chcete si ho koupit prostřednictvím internetu a nemáte potřebné finanční prostředky? Žádný problém, je to velice jednoduché, bezpečné a rychlé. A vy přitom nemusíte opouštět pohodlí svého domova.

Postupujte jako při běžném nákupu, vložte zboží do nákupního košíku, vyplňte požadované údaje, zvolte způsob platby - "Na splátky Home Credit".

Budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s., kde si zvolíte variantu splácení, počet splátek a vyberete si, jakým způsobem chcete podepat úvěrovou smlouvu.

Po odeslání žádosti obdržíte e-mailové potvrzení o přijetí žádosti. Výsledek posouzení obdržíte e-mailem do 15 minut nebo nejdéle následující pracovní den.

Po schválení je zboží odesláno, nebo si ho můžete vyzvednout osobně.


UPOZORNĚNÍ:
zboží objednané na splátky může fyzicky převzít pouze osoba žadatele o úvěr po ověření totožnosti dopravcem, nebo prodejcem, na základě předloženého občanského průkazu nebo cestovního pasu. Nelze tedy pověřit jinou osobu převzetím zboží objednaného na splátky.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku