Pulsar Core FXQ38 BW nově černo bílý obraz, zvětšení 3,1x - 6,2x, obnovovací frekvence 50Hz, vzdálenost rozpoznání 1400m.

 

 

popis CorePředností kombinace s denní optikou

Noční lov s Core v kombinaci s denním zaměřovačem má řadu předností. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klassickým nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinace s Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

 

Zachovaní bodu nastřelení

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy záměrného kříže denního zaměřovače.


Alternativa zaměřovače

Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáži tak aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou je lovec zvyklý. Předsádka může být použitá k pozorování z ruky a nasazená na zaměřovač až v případě kdy to bude nutné.


Kompatibilita

Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomocí adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá v řádu vteřin.


Zelená barva OLED displeje

Obraz je zobrazen OLED displejem v zelené barvě tak, aby bylo zajištěno pohodlné vnímání a nízká únava očí pozorovatele.


Uživatelské rozhraní

Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzní barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.


Režimy pozorování

Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).


Kalibrace

Kalibrace provádí vyrovnaní v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovizi. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálním režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu, nebo plně automaticky to provede software přístroje, bez zásahu uživatele.


Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)

Použití displeje 640x480px s technologií OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamický objektů.


Bezdrátové dálkové ovládání

Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkcí zaměřovače, aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.


Externí napájení

Core FXQ obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.


Vodotěsnost

S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodou.


Vysoká odolnost na zpětný ráz

Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibraci umožňuje bezproblémové použití Core na zbraních velkých ráží včetně .375, brokových zbraní nebo i vzduchovek.Zvětšení:
1x (s okulárem 3,1x - 6,2x)
Obnovovací frekvence:
50Hz
Rozlišení Mikrobolometr:
384x288 px
Typ Mikrobolometr: Uncooled
Typ displeje:
Amoled
Dioptrická korekce: ± 5

Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m
Oční reliéf: 16mm
Průměr objektivu:
32mm
Ohnisková vzdálenost:
38mm
Zorné pole ve 100m: 17,2 m

Světelnost:

Rozlišení displeje:
640x480
Vzdálenost detekce:
1400m
Napájení:
6 (2xCR123) V
Externí napájení: micro-USB port 5 ÷ 7.2V
Provozní teploty:
-25..+50 °C
Voděodolnost:
Ano, IPX7 / IPX5

Odolnost zpětnému rázu: 6000 J
Provozní doba:
min. 4 hod.
Rozměry:
190x65x60mm
Hmotnost:
0,4kg


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Václav Hrbek, se sídlem Na Bítýškách 611, Veverská Bítýška, 664 71, IČ: 69752729, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.